alt

Son teknoloji ürünlerimizle yer aldığımız 3. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nde teknoloji ve ürünlerimiz büyük ilgi gördü. 

İçişleri Bakanlığı himayelerinde, Millî Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayi Başkanlığı’nın destekleriyle Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi tarafından düzenlenen 3. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi 5-6 Ekim tarihlerinde Hacettepe Beytepe Kongre Merkezi’nde yapıldı. Birçok firmanın katıldığı fuarda, UAVERA olarak milli imkânlarla geliştirdiğimiz son teknoloji ürünler sergilendi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ve Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Cahit GÜRAN ile üst düzey askeri ve sivil yetkililerin de stant ziyaretinde bulunarak bilgi aldığı fuarda CSH ve UAVERA’nın son teknoloji ürünleri yoğun ilgi ile karşılandı.

Fuarda Kurumsal Danışmanımız DURSUN ÖZKARA, dikey iniş ve kalkış yapabilen insansız hava aracımız Çağatay ve Hedef İHA sistemlerimiz hakkında Defence Türk aracılığıyla teknik özelliklerinden kullanım alanlarına dair pek çok konuda bilgi verdi.


BİZE YAZIN