alt

Yer Veri Terminali - TEAS

KONTROL SİSTEMLERİ

DİLEDİĞİNİZ YERDENVERİ TAKİBİ

TEAS ile uçuş verilerinizi istediğiniz herhangi bir yerden takip edebilirsiniz.

Ayrıca takip etme kabiliyeti iletişimin sinyal kapasitesini ve menzilini de önemli ölçüde artırır.

Yer Veri Terminali - TEAS
Yer Veri Terminali - TEAS
 • Yer Veri Terminali - TEAS

  Gelişmiş Özellikler

  Takip Eden Anten Sistemi (Yer Veri Terminali) (TEAS), istenilen kazançta (2 dBi, 10 dBi, 30 dBi) ve frekanslarda (902 MHz – 928 MHz, 1.2 GHz, 2.4 GHz) antenleri olan pan-tilt mekanizmaya sahip sistemdir.

  Uzaktan Kontrol Sistemi Ağı’nın bir parçasıdır. UKS Ağı’na gigabit ethernet’i kullanarak bağlanabilen sistem ethernet (internet) üzerinden uzaktan çalışmayı mümkün kılar. Bu şekilde gerektiğinde operatörden uzak bir yerde konumlandırılabilir.

  Videolink, C2, FPV vb. için tüm modemler, amplifikatörler, antenler Takip Eden Anten Sistemi’nde entegre olarak bulunmaktadır. Müşteri gereksinimlerine göre opsiyonel olarak seçilebilir.

 • Videolink, video sinyalini İHA’dan Uzaktan Kontrol Sistemi’ne tek yönlü ya da çift yönlü olarak iletebilir. Videoyu UKS Ağı aracılığıyla Faydalı Yük Kontrol Sistemi’ne iletmekte, şifresini çözmekte ve yayınlamaktadır.

  TEAS, video ve C2 için yer antenlerini gerçek zamanlı, otomatik olarak hava aracına yönlendirir. TEAS’ın İHA’yı takip etme kabiliyeti iletişimin sinyal kalitesini ve menzilini önemli ölçüde arttırır.

BİZE YAZIN